GCI2024/02/16 Kierownik Magazynu (K/M)

Dane kontakowe

Firma: Fiege Sp. z o.o.
Adres: Mszczonów
miejsce pracy: ul. Ługowa 85, Mszczonów

KONTAKT

data dodania: 08.02.2024 15:07
ważna do: 31.12.2024 00:00
liczba miejsc: 1

Ilość wyświetleń: 49

Klauzula informacyjna RODO

Treść oferty:

Mszczonów, dn. 07.02.2024 r.
Opis firmy / O nas:
Firma FIEGE od ponad150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku, ze zmotywowanymi zespołami

Opis stanowiska / Twój zakres obowiązków:
- Nadzór nad efektywną realizacją procesów logistycznych w celu zapewnienia wysokiej jakości usług
- Kierowanie i nadzór nad pracą podległego zespołu
- Zapewnienie rozwoju podległych pracowników
- Kontrola i nadzór nad kosztami w zakresie prowadzonej gospodarki magazynowej
- Zapewnienie prawidłowości stosowania procedur logistycznych
- Nadzór nad podległym sprzętem i wyposażeniem magazynu
- Sporządzanie i realizacja budżetu
- Przygotowywanie analiz mierzących efektywność procesów logistycznych

Wymagania / Nasze wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi strukturami organizacyjnymi w magazynie
- Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)
- Doświadczenie w obsłudze klientów z branży e-commerce (warunek konieczny)
- Umiejętność zarządzania zespołem
- Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz podejmowania decyzji
- Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
- Znajomość prawa pracy, przepisów BHP oraz PPOŻ
- Otwartość, komunikatywność

Oferujemy / To oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- Możliwość rozwoju zawodowego (Akademia Rozwoju FIEGE, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)
- Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku, bonus świąteczny)
- Dobrowolne ubezpieczenie na życie

Benefity:
- Prywatna opieka medyczna - troszcząc się o naszych pracowników, wszystkich obejmujemy prywatną opieką medyczną.
- Ubezpieczenie na życie - każdemu dajemy możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie.
- Dofinansowanie szkoleń i kursów - wszyscy przechodzimy szkolenia stanowiskowe, a dla zaangażowanych mamy także szkolenia rozwojowe.
- Spotkania integracyjne i inne wydarzenia specjalne.

Droga składania aplikacji:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o składanie swojej aplikacji poprzez link zamieszczony w zakładce Kontakt.

chcesz być na bieżąco?

zarejestruj się zaloguj się