GCI2024/02/19 Magazynier / Operator wózka widłowego (K/M) w Dziale Opon

Dane kontakowe

Firma: Fiege Sp. z o.o.
Adres: Mszczonów
miejsce pracy: 96-320 Mszczonów ul. Wiejska 2/ Tarczyńska 111

KONTAKT

data dodania: 08.02.2024 15:38
ważna do: 31.12.2024 00:00
liczba miejsc: 1

Ilość wyświetleń: 62

Klauzula informacyjna RODO

Treść oferty:

Opis firmy / O nas:
Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami. W Mszczonowie oferujemy naszym klientom kompletną obsługę łańcucha dostaw z szeroką gamą usług logistycznych. Obejmują one logistykę kontraktową i organizacyjną oraz transport ciężarowy. Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy? Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie.

Opis stanowiska / Twój zakres obowiązków:
- będziesz odpowiadać za przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
- nauczysz się właściwe rozmieszczać towar na powierzchni magazynu
- zadbasz o ład i porządek na stanowisku pracy
- poznasz proste czynności administracyjne związane z gospodarką magazynową
- będziesz informować przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Wymagania / Nasze wymagania:
- umiejętność pracy w zespole
- skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
- wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, nastawienie na cel
- dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku

Mile widziane
- doświadczenie w pracy w magazynie
- uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy / To oferujemy:
- stabilność zatrudnienia w centrum dystrybucyjnym funkcjonującym od ponad 25 lat na rynku
- wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników (ustrukturyzowany program wdrożenia nowego pracownika)
- przejrzysty system wynagradzania i premiowania (średnie wynagrodzenie miesięczne 4600 zł brutto)
- dodatek oponiarski ok. 370 zł brutto miesięcznie
- gwarantowaną podwyżkę po 12 miesiącach
- pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna Medicover, Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe, premie świąteczne)
- miejsce pracy: 96-320 Mszczonów ul. Wiejska 2/ Tarczyńska 111

Benefity:
- Prywatna opieka medyczna - troszcząc się o naszych pracowników, wszystkich obejmujemy prywatną opieką medyczną.
- Ubezpieczenie na życie - każdemu dajemy możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie.
- Dofinansowanie szkoleń i kursów - wszyscy przechodzimy szkolenia stanowiskowe, a dla zaangażowanych mamy także szkolenia rozwojowe.
- Spotkania integracyjne i inne wydarzenia specjalne.

Droga składania aplikacji:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o składanie swojej aplikacji poprzez link zamieszczony w zakładce Kontakt.

chcesz być na bieżąco?

zarejestruj się zaloguj się