GCI2021/01/3103 Sortowacz przesyłek kurierskich - praca dodatkowa

Dane kontakowe

Firma:
miejsce pracy: Mszczonów

Zarejestruj się już teraz, aby zobaczyć dane kontaktowe i aplikować na wybrane oferty pracy.

data dodania: 21.01.2021 12:04
ważna do: 31.01.2022 00:00
liczba miejsc: 15

Ilość wyświetleń: 120

Klauzula informacyjna RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPT sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Juliusza Słowackiego 77, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez PPT.

Zakres obowiązków:

Sortowanie i pakowanie przesyłek kurierskich, prace pomocnicze przy rozładunkach i załadunkach przesyłek

Kwalifikacje:

brak

Umiejętnosci:

mile widziane doświadczenie

Informacje nt. oferty:

dyspozycyjność do pracy w poniedziałki i wtorki w godzinach 22:00-02:00

chcesz być na bieżąco?

zarejestruj się zaloguj się