GCI2024/05/107 Samodzielna Księgowa

Dane kontakowe

Firma: HOPI PL Sp. z.o.o DC Mszczonów
Adres: Mszczonów
miejsce pracy: ul. Magazynowa 4, Mszczonów

KONTAKT

data dodania: 14.05.2024 11:57
ważna do: 03.07.2024 00:00
liczba miejsc: 1

Ilość wyświetleń: 64

Klauzula informacyjna RODO

Treść oferty:

Opis firmy / O nas:
Jako wiodąca firma logistyczna działająca na terenie Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii i Polski staliśmy się jedną z największych firm logistycznych w regionie Europy Środkowej.
Dzięki wszechstronnej ofercie logistycznej codziennie oszczędzamy swoim klientom czas, koszty i energię. Opieramy się na profesjonalnym personelu świadczącym wysoki poziom obsługi.

Twój zakres obowiązków
- Dekretacja i księgowanie faktur,
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych
- Odpowiedzialność za prowadzenie ewidencji księgowych i proces uzgadniania ich z kontami księgi głównej
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
- Uczestniczenie w przygotowaniu deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
- Rozliczanie należności wynikających z przepisów wewnętrznych, na przykład delegacje, zaliczki
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)
- Przygotowywanie przelewów bankowych
- Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
- Czynne uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby zarządu oraz banków
- Aktywne wspieranie procesu zamykania miesiąca i procesu raportowania do instytucji zewnętrznych i Spółki
- Współpraca z innymi działami firmy
- Przygotowywanie deklaracji JPK VAT, VAT UE, CIT, PIT,PCC oraz wszelkich innych niezbędnych ewidencji, w tym prowadzenie środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych
- Znajomość zagadnień kadrowo- płacowych, raportowanie do NBP, GUS

Nasze wymagania
- Preferowane wykształcenie wyższe
- Min. 3-letnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1)
- Zaawansowana znajomość Excel
- Dobra znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości
- Samodzielność w realizacji zadań
- Umiejętność priorytetyzacji zadań
- Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

Mile widziane
- Znajomość SAP
- Certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

To oferujemy
- Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Przyjazny i profesjonalny proces onboardingu
- Możliwość awansów wewnętrznych i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- Atrakcyjny system premiowy
- Pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, wsparcie z ZFŚS, naukę języków obcych)
- Pracę w przyjaznym, wspierającym zespole
- Programy rozwojowe i szkolenia
- Program poleceń pracowniczych

Benefity
- dofinansowanie zajęć sportowych
- prywatna opieka medyczna
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- spotkania integracyjne
- kawa / herbata
- parking dla pracowników
- dodatkowe świadczenia socjalne
- program rekomendacji pracowników
- inicjatywy dobroczynne

Droga składania aplikacji:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV poprzez formularz on-line dostępny w zakładce Kontakt.

chcesz być na bieżąco?

zarejestruj się zaloguj się