GCI2024/05/112 Operator wózka widłowego UDT

Dane kontakowe

Firma: HOPI PL Sp. z.o.o DC Mszczonów
Adres: Mszczonów
miejsce pracy: ul. Magazynowa 4, Mszczonów

KONTAKT

data dodania: 14.05.2024 13:37
ważna do: 03.07.2024 00:00
liczba miejsc: 2-3

Ilość wyświetleń: 58

Klauzula informacyjna RODO

Treść oferty:

Opis firmy / O nas:
Jako wiodąca firma logistyczna działająca na terenie Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii i Polski staliśmy się jedną z największych firm logistycznych w regionie Europy Środkowej.
Dzięki wszechstronnej ofercie logistycznej codziennie oszczędzamy swoim klientom czas, koszty i energię. Opieramy się na profesjonalnym personelu świadczącym wysoki poziom obsługi.

Twój zakres obowiązków
- Obsługa regałów wysokiego składowania
- Odbieranie i klasyfikowanie pustych palet
- Nadzór nad dokumentacją magazynową
- Przestrzeganie zasad BHP oraz zasad jakościowych
- Dbałość o porządek w magazynie
- Załadunek i rozładunek samochodów
- Obsługa działów wewnętrznych magazynu

Nasze wymagania
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
- Rzetelność w wykonywaniu pracy

To oferujemy
- Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Przyjazny i profesjonalny proces onboardingu
- Możliwość awansów wewnętrznych i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- Atrakcyjny system premiowy
- Pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, wsparcie z ZFŚS, naukę języków obcych)
- Pracę w przyjaznym, wspierającym zespole
- Programy rozwojowe i szkolenia
- Program poleceń pracowniczych

Benefity
- dofinansowanie zajęć sportowych
- prywatna opieka medyczna
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- spotkania integracyjne
- kawa/ herbata
- parking dla pracowników
- program rekomendacji pracowników
- dodatkowe świadczenia socjalne
- inicjatywy dobroczynne

Droga składania aplikacji:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV poprzez formularz on-line, dostępny w zakładce "Kontakt".

chcesz być na bieżąco?

zarejestruj się zaloguj się