GCI2024/07/119 Pracownik kompletacji

Dane kontakowe

Firma: HOPI PL Sp. z.o.o DC Mszczonów
Adres: Mszczonów
miejsce pracy: ul. Magazynowa 4, Mszczonów

KONTAKT

data dodania: 04.07.2024 16:04
ważna do: 31.12.2024 00:00
liczba miejsc: 10

Ilość wyświetleń: 104

Klauzula informacyjna RODO

Treść oferty:

Opis firmy / O nas:
Jako wiodąca firma logistyczna działająca na terenie Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii i Polski staliśmy się jedną z największych firm logistycznych w regionie Europy Środkowej.
Dzięki wszechstronnej ofercie logistycznej codziennie oszczędzamy swoim klientom czas, koszty i energię. Opieramy się na profesjonalnym personelu świadczącym wysoki poziom obsługi.

Twój zakres obowiązków:
- Kompletacja towaru z regałów półkowych (picking)
- Pakowanie zamówień e-commerce (packing)
- Pomoc przy rozładunkach i załadunkach towaru
- Przestrzeganie zasad BHP oraz zasad jakościowych
- Dbałość o porządek w magazynie

Nasze wymagania:
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
- Rzetelność w wykonywaniu pracy

To oferujemy:
- Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Przyjazny i profesjonalny proces onboardingu
- Możliwość awansów wewnętrznych i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- Atrakcyjny system premiowy
- Pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, wsparcie z ZFŚS, naukę języków obcych)
- Pracę w przyjaznym, wspierającym zespole
- Programy rozwojowe i szkolenia
- Program poleceń pracowniczych

Benefity:
- dofinansowanie zajęć sportowych
- prywatna opieka medyczna
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- spotkania integracyjne
- kawa / herbata
- parking dla pracowników
- dodatkowe świadczenia socjalne
- program rekomendacji pracowników
- inicjatywy dobroczynne

Droga składania aplikacji:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV poprzez formularz on-line, dostępny w zakładce "Kontakt".

chcesz być na bieżąco?

zarejestruj się zaloguj się